Vanaf 15 maart tot en met 20 mei 2024 bieden we een exclusieve korting van 15% aan op onze 6511 en 7610 banken en fauteuils. De 6511 en 7610 series, ontworpen door de getalenteerde Jan des Bouvrie, zijn al lange tijd geliefd in onze collectie.
De tijdloze ontwerp past perfect in verschillende interieurs, en de mogelijkheden zijn eindeloos. Deze series zijn verkrijgbaar als rechte bank, hoekbank en fauteuil. Ook de 6515 en 7615 modellen, met hun iets smallere armleuningen, zijn inbegrepen in deze actie.
< Terug naar overzichtMeld u aan voor onze nieuwsbrief
Wij maken onze eigen keuze in collecties die nationale en internationale fabrikanten op de markt brengen, waarbij de nadruk ligt op originele en tijdloze ontwerpen.
Kwaliteit is hét criterium voor de merken die we kiezen voor onze collectie. Kwaliteit in alle facetten: design, materialen, duurzaamheid, detaillering, productie, afwerking en nazorg.